Oferta archiwalna

Asystent Księgowego

3 000,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

asystent Legionowo, asystenka Legionowo, Legionowo

  • Księgowanie faktur sprzedaży i zakupu
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald rozrachunków handlowych
  • Księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych
  • Obsługa dokumentacji i księgowanie wydatków pracowniczych
  • Przygotowywanie dokumentacji dla potrzeb przelewów bankowych
  • Wprowadzanie przelewów bankowych
  • Pomoc przy księgowym zamknięciu miesiąca i roku
  • Zadania i analizy ad-hoc

Wymagania

Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów na kierunkach finansowo-księgowych
Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
Dobra znajomość języka angielskiego
Dodatkowym atutem będzie praktyka lub doświadczenie w pracy w księgowości oraz znajomość systemów SAP / Comarch
Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Praca na pełen etat w szybko rozwijającej się organizacji
Praca w międzynarodowym środowisku

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.01.07, wyświetleń: 934

nr ogłoszenia: 85